Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Kaliszkowice Kaliskie - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka inwestycyjna, ul. Łąkowa

Wtórek(Kaliszkowice Kaliskie + 17 km)

600 000 zł5 728 m² 104,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna / przemysłowa na sprzedaż Lokalizacja: ostrów Wielkopolski / Wtórek, ul. Łąkowa Opis nieruchomości: na sprzedaż oferuję działkę inwestycyjną o powierzchni 5 728 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kobyla Góra

Kobyla Góra(Kaliszkowice Kaliskie + 23 km)

122 850 zł1 170 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, okolice Kobyla Góry, pod zabudowę mieszkaniową, pow około 1035 m2 do 1409 m2, w tym ogłoszeniu działka o pow 0,1170 ha. Pozostało 6 ostatnich działek! Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Moczalec

Moczalec(Kaliszkowice Kaliskie + 13 km)

153 000 zł4 015 m² 38,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży działkę rolną w kształcie prostokąta o powierzchni 4015m2 znaj się w miejscowości Moczalec, gmina Brzeziny. Działka o statusie rolnym , nieogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Przygodzice

Przygodzice(Kaliszkowice Kaliskie + 17 km)

1 000 000 zł5 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 5000m , położona w Przygodzicach, w spokojnej i rozwijającej się okolicy z szybkim dojazdem do Ostrowa Wielkopolskiego. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ostrów Wielkopolski

Wenecja,Ostrów Wielkopolski(Kaliszkowice Kaliskie + 22 km)

185 000 zł3 860 m² 47,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki oznaczonej ewidencyjnie numerem 193/2 o pow. 0,3860 ha obręb Biniew. Nieruchomość położona jest w strefie pośredniej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna ogrodzona Szałe

Szałe(Kaliszkowice Kaliskie + 22 km)

65 000 zł340 m² 191,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime Finance oferuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Madalińskiego

Nowe Parcele,Ostrów Wielkopolski(Kaliszkowice Kaliskie + 22 km)

120 000 zł361 m² 332,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży kompaktową działkę przy ulicy Madalińskiego w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Ostrowa Wielkopolskiego. Działka prostokątna o powierzchni 361 mkw. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Kobyla Góra

Kobyla Góra(Kaliszkowice Kaliskie + 23 km)

206 000 zł2 171 m² 94,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę w aktualnym mpzp przeznaczoną do zabudowy jednorodzinnej, o powierzchni 2171m2. Lokalizacja: zaciszne położenie przy grzybnym lesie sosnowym, oaza ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Wolica

Wolica(Kaliszkowice Kaliskie + 21 km)

382 050 zł1 415 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Marszałki

Marszałki(Kaliszkowice Kaliskie + 9 km)

220 000 zł2 130 m² 103,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę o pow. 21,30 arów z wydanymi warunkami zabudowy na dwa domy jednorodzinne, położoną w okolicy Jezior Turawskich i 5 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kaliszkowice Kaliskie

Kaliszkowice Kaliskie,wielkopolskie

64 000 zł1 164 m² 54,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam, sprzedam działki budowlane o powierzchni od 960m2 do 1521m2 z warunkami zabudowy w m.Kaliszkowice Kaliskie przy drodze wojewódzkiej 447 Antonin- Grabów nad Prosną, więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kaliszkowice Kaliskie

Kaliszkowice Kaliskie,wielkopolskie

72 000 zł2 051 m² 35,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka o pow. 2 051 m2 poł. w Kaliszkowicach Kaliskich nr 514/1 obsadzona drzewkami, ogrodzona, przyłącze wody, umowa o zaopatrzenie w wodę, decyzja o warunkach zabudowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kaliszkowice Kaliskie

Kaliszkowice Kaliskie,wielkopolskie

149 000 zł1 697 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Z możliwością budowy dwóch domów! Polecam do sprzedaży dobrze skomunikowaną działkę położoną w Kaliszu. Działka jest położona w drugiej linii zabudowy, co zapewnia brak.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij